Dell 16 DC16251 | Platinum Silver | 16 " | 2.5K | 2560 x 1600 pixels | Anti-glare | Intel Core 7 | 150U | 16 GB | DDR5 | Solid-s
- TootjadDell
- Mudel: DC16251_RPLU-R_003_UBU
- Saadavus: 2
-
935€
Dell 16 DC16251 | Platinum Silver | 16 " | 2.5K | 2560 x 1600 pixels | Anti-glare | Intel Core 7 | 150U | 16 GB | DDR5 | Solid-state drive capacity 512 GB | Intel Graphics | Ubuntu | 802.11ax | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 54 Wh |
| Akuelementide arv | 4 |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Ekraan | 2560 x 1600 pikslit |
| Ekraani pind | Anti-glare |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Graphics |
| Gross depth (mm) | 251.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 3.08 kg |
| Gross width (mm) | 358.00 mm |
| HD tüüp | 2.5K |
| Installitud operatsioonisüsteem | Ubuntu |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu (pesad x suurus) | 2x8 GB |
| Net weight | 1.98 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 135.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 830.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 512 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | 16 |
| Producer product name | DC16251 |
| Protsessori mudel | 150U |
| Protsessori perekond | Intel Core 7 |
| Protsessori võimendussagedus | 5.4 GHz |
| Protsessorituumad | 10 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| Toote värv | Platinum Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | 802.11ax |






